Ingatlan eladó, kiadó (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Kiemelt hirdetések Összes megtekintése

Kiemelt
Építési telek eladó Cserkeszőlőn
4
2

Építési telek eladó Cserkeszőlőn

Eladó egy idilli környezetben lévő, 750 m2-es vidéki belterületi telek. Ha nyugalomra, friss levegőre és kiváló befektetési lehetőségre vágyik, ez a tökéletes hely! Kiváló lokáció Pár perc sétára a cserkeszőlői Termál- és Gyógyfürdőtől. Csendes, nyugodt környezet Ideális pihenéshez vagy turisztikai ...

12000 Ft/m2 | 750 m2

Cserkeszolo, Jász-Nagykun-Szolnok

Kiemelt
apartman  eladás,kiadás
8

apartman eladás,kiadás

Siófokon központban,összkomfortos,teljesen felszerelt 32m2-es apartman eladó.Zárt udvari parkoló,terasz tartozik hozzá.Víztorony 100 m-re,Plázs 450 m-re. Érdeklődni: 06-30-9941717 tel. viber Kiváló befektetési!

1406250 Ft/m2 | 32 m2 | 2 szoba

Siófok, Somogy

Kiemelt
Vidéki Nő részére szoba
3
1

Vidéki Nő részére szoba

Vidéki Nő részére szoba kiadó kaució nélkül. Budapesten békés nyugodt tiszta környezetben. Nemdohányzó tiszta hölgyet várok, kis bemutatkozással -. Hívj ha komolyan érdekel...30 508 3853 nem szexhirdetés !

0 Ft/m2 | 10 m2

XIII. kerület, Budapest

Kiemelt
Szekszárd Herman Ottó utcában 64 m2 lakás + garázs eladó
9

Szekszárd Herman Ottó utcában 64 m2 lakás + garázs eladó

Szekszárd Herman Ottó utcában 64 m2 lakás + garázs tulajdonostól eladó Szekszárd kedvelt részén, a Herman Ottó utcában eladó egy 64 m -es, magasföldszinti, téglaépítésű lakás. Az ingatlan praktikus elosztású, nagy erkéllyel rendelkezik, ahonnan részben panorámás kilátás nyílik. A lakás igény szerint ...

593750 Ft/m2 | 64 m2 | 2 szoba

Szekszárd, Tolna

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Eladó hangulatos, kompletten felújított erkélyes, társasházi tégla lakás Vácon.
10

Eladó hangulatos, kompletten felújított erkélyes, társasházi tégla lakás Vácon. Vác (Kisvác) közkedvelt részén, eladásra kínálok I. emeleti 47 m2-es téglaépítésű, szigetelt társasházi lakást. A társasház mindössze 5 lakásos, csendes lakóközösséggel. A lakóingatlan az első emeleten található és ezen ...

1340213 Ft/m2 | 47 m2 | 2 szoba

Vác, Pest

Eladó hétvégi ház
6

Eladó hétvégi ház

Eladó egy hétvégi présház és kert. Siófok kiliti szőlőhegyen. Tele gyümölcsfával és szőlővel. Jó a kilátás a balatonra. Víz, villany és pince van.

14000 Ft/m2 | 1,500 m2

Siófok, Somogy

Eladó felújított családi ház Erdőkertesen !!
16

Eladó felújított családi ház Erdőkertesen !!

Falusi idill Erdőkertesen felújított otthon, ahol megáll az idő. Képzelje el, ahogy reggel a teraszon kortyolja a kávéját, a kertben madarak csicseregnek, a kemencében ropog a tűz, este pedig a halastó tükrében megcsillan a naplemente Ez az otthon nem csupán egy ház életforma. Erdőkertes egyik ...

908333 Ft/m2 | 60 m2 | 2 szoba

Erdokertes, Pest

30 nm Fóti ház nagy telekkel kiadó.
16

30 nm Fóti ház nagy telekkel kiadó.

Egy fő férfi részére kiadó! A Fóti hegyen ,Fót Mogyoró utcában a tájvédelmi terület szélén lévő 2020-ban épült, 30nm könnyűszerkezetes, szigetelt, zsindelytetős házikó, 965 nm telken! A ház elosztása: előszoba, konyha, hálószoba, fürdőszoba (zuhany, Wc) .Felszereltség:hűtő,mikró,gázrezsó,ruhás szekrény,ágy,tv,hifi,dvd,mosógép,centrifuga,konyhai ...

4000 Ft/m2 | 30 m2

Fót, Pest

Veszprémi lakás kiadó.

Veszprémi lakás kiadó.

Veszprémi lakásom az egyetemi vizsga időszak után kiadóvá válik. Egyetemista lányok párok jelentkezését várom. Fizetés megbeszélés szerint.

3750 Ft/m2 | 48 m2

Veszprém, Veszprém

Siklóson emeltszintű kétházas ingatlan 1 árán eladó
10

Siklóson emeltszintű kétházas ingatlan 1 árán eladó

Eladó Siklóson a képeken látható 2 generációs 2 családi házból álló klímás, összesen 180nm-es modern, cseréptetős, szigetelt , nagyon szép, 5 szobás, ( + 2 konyha 2 ebédlő, 2 fürdőszoba, 3 WC...) minden igényt kielégítő, kiváló beosztású és elrendezésű 675nm-es telken elhelyezkedő ingatlan. Mindkét házhoz ...

302703 Ft/m2 | 185 m2 | 5 szoba

Siklós, Baranya

Szobatárs kerestetik kaucio n lkül a keletin l
1
3

Szobatárs kerestetik kaucio n lkül a keletin l

Józan letü dolgozó ff. Szobatárs kerestetik kaucio n lkül a keletin l 66+10e.ft.rezsi fix hó.. Heti fizet s is. Húsz n gyötveneggy hatvan öt huszonegy.

2640 Ft/m2 | 25 m2

VII. kerület, Budapest

KISKUNMAJSA 1

KISKUNMAJSA

Kiskunmajsa belvárosában 180 m2,2szintes ház kiadó,de meg is vásárolható. Érd.privátban.

165556 Ft/m2 | 180 m2 | 6 szoba

Kiskunmajsa, Bács-Kiskun

Gyönyörű lakás a belváros szívében

Gyönyörű lakás a belváros szívében

Szeged belváros szívében egy gyönyörű, első emeleti, 1+fél szobás, 42 m2 lakás eladó. Üzletnek, rendelőnek, lakhatásra idősnek, fiatalnak kiváló.

1247619 Ft/m2 | 42 m2 | 2 szoba

Szeged, Csongrád-Csanád

Sopron   100 m -es, kandallós, télikertes otthon   ÚJ ÁR: 64 900 000 Ft
16

Sopron 100 m -es, kandallós, télikertes otthon ÚJ ÁR: 64 900 000 Ft

Ez nem csak egy lakás, hanem egy otthon, ahol tényleg jól lehet élni. Világos, barátságos terek, ahol a 24 m -es télikert a nappali szíve, a kandalló pedig meghitt, otthonos hangulatot ad minden pillanatban. A lakás 2009-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt épületben található, ennek köszönhetően ...

649000 Ft/m2 | 100 m2 | 2 szoba

Sopron, Győr-Moson-Sopron

Eladó Rimóci kertes ház. Nyugalom szigete. Komárom -Esztegom vármegyei csere is érdekel
10

Eladó illetve Komárom Esztergom vármegyébe cserélhető! Falusi turizmusra is kiválóan alkalmas! Eladó 440 nm-es telken, 65 nm-es családi ház Rimóc csendes utcájában. A vegyes falazatú lakóépületben előszoba, 2 szoba, konyha, fürdőszoba és külön wc helyiségek találhatók. A külső nyílászárók műanyagok. Az ...

282090 Ft/m2 | 67 m2 | 2 szoba

Rimóc, Nógrád

SIÓFOKON június 20-27-ig és július 4-11-ig VÍZPARTI VILLAPARKBAN, modern,klímás,4fős apartman kiadó!
10

SIÓFOK-ARANYPARTON, NAGYON JÓ HELYEN, 1 percre a szabad-strandtól, 40 m vízparti villaparkban, 4 fős, modern, klímás, gyermekbarát apartman, IKEA, KIKA bútorokkal, jól felszerelt konyhával, LCD tv-vel, wifi-vel, mosógéppel, redőnyökkel, hatalmas 30 m2-es Balatonra néző terasszal, ingyenes kocsibeállóval, ...

778 Ft/m2 | 45 m2

Siófok, Somogy

Hatalmas erkéllyel rendelkező, 2 szobás, újszerű lakás eladó!
10

XIII. kerület Angyalföld csendes, közkedvelt részén, kiváló közlekedés és remek infrastruktúra mellett kínálunk eladásra egy 2009-ben épült, újszerű állapotú, rendezett, szigetelt, liftes társasház első emeletén lévő, kertre néző, 2 szobás, nagyerkélyes lakást. Az ingatlan jó elosztású, gépesített amerikai ...

1651923 Ft/m2 | 52 m2 | 2 szoba

XIII. kerület, Budapest

Eladó felújított családi ház a Szentendrei-szigeten, Surányban!
10

Budapest közelében, a vadregényes Szentendrei-szigeten, Surány egyik legszebb részén kínálunk megvételre egy 771 nm-es saroktelken elhelyezkedő, 1998-ban épült, frissen felújított, önálló családi házat. Az ingatlan 3 szintes, összesen bruttó 120 nm alapterületű (pincével együtt), praktikus elosztású: ...

820000 Ft/m2 | 100 m2 | 5 szoba

Pócsmegyer-Surány, Pest

XIII. kerület legkedveltebb részén, Angyalföld-Kertvárosban prémium kategóriás családi ház eladó!
16

XIII. kerület legkedveltebb részén, Angyalföld-Kertvárosban prémium kategóriás családi ház medencével eladó! Budapest XIII. kerületének csendes, zöldövezeti részén, Angyalföld-Kertvárosban kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2021-ben teljeskörűen és igényesen felújított, kétszintes ...

1870968 Ft/m2 | 155 m2 | 5 szoba

XIII. kerület, Budapest

Fóton 3 szobás ház eladó!
16

Fóton 3 szobás ház eladó!

Fót Istvánhegyen, gyönyörű, madárcsicsergős, csendes környezetben, 756 nm-es telken lévő, felújított, szigetelt, belső 3 szintes, 96 nm lakóterületű, 3 szobás, új nyílászárokkal felszerelt, önálló családi ház, beépített, gépesített konyhával 70 M Ft-ért eladó! Extrák: klíma, gardrób, mosókonyha, padlófűtés, ...

729167 Ft/m2 | 96 m2 | 3 szoba

Fót, Pest

Kiadó családi ház ősfás kerttel Vérhalom legszebb részén!
16

Kiadó családi ház ősfás kerttel Vérhalom legszebb részén!

II. kerület Vérhalom gyönyörű részén, csendes zöldövezeti környezetben, 1125 nm-es, parkosított, romantikus, ősfás telken lévő, világos, napfényes, panorámás, teraszos, belső kétszintes, dupla komfortos, nappali + 4 szobás, cirkófűtéses, bútorozott, gépesített, szigetelt, önálló családi ház 980 E Ft ...

8167 Ft/m2 | 120 m2 | 5 szoba

II. kerület, Budapest

2 + 1 szobás lakás eladó a Béke -Tatai lakótelepen!
16

2 + 1 szobás lakás eladó a Béke -Tatai lakótelepen!

ÁRCSÖKKENÉS! 13. kerület közkedvelt, zöldövezeti részén, a Béke - Tatai lakótelepen, jó közlekedésnél, kiváló infrastruktúrával rendelkező, négyemeletes, rendezett társasházban, 74 nm-es, világos, tágas, jó elosztású, 2 + 1 szobás, étkezős, franciaerkélyes, klímás, tehermentes lakás 77,5 M Ft-os fix ...

1047297 Ft/m2 | 74 m2 | 3 szoba

XIII. kerület, Budapest

A Várhegyre és a Hármashatárhegyre panorámás lakás a Krisztinaváros szívében!
16
1

A Várhegyre és a Hármashatárhegyre panorámás lakás a Krisztinaváros szívében! XII. kerület Márvány utcában, kiváló közlekedésnél, rendezett, liftes, tégla építésű társasház második emeletén, erkélyes, világos, tágas, jó elosztású, 2 szobás, étkezős, gardróbos, dupla-komfortos, klímás, azonnal költözhető, ...

1877778 Ft/m2 | 90 m2 | 2 szoba

XII. kerület, Budapest

Eladó utcai bejáratos, kirakatos üzlethelyiség Kelenföldön!
6
1

Eladó utcai bejáratos, kirakatos üzlethelyiség Kelenföldön!

XI. kerület, Kelenföldön, a Bartók Béla úttól 50 méterre, forgalmas helyen lévő, utcai bejáratú, kirakatos, 24 nm-es, 2 helyiségből álló (eladótér + mellékhelyiség), jó állapotú, jelenleg fodrászüzletként üzemelő, hűtő-fűtő klímás, saját tulajdonú, tehermentes üzlethelyiség 34,9 M Ft-ért eladó! Érdeklődni: ...

1454167 Ft/m2 | 24 m2

XI. kerület, Budapest

Keresés mentése