Dunavarsányban vízpart közeli 36 nm 2 szobás családiház 240 nm telekkel eladó

41 900 000 Ft alkudható 1163889 Ft/m2
Feladás dátuma: 2026.05.24 20:08
Tulajdonságok
Hirdetés típus
eladó
Alapterület
36
Leírás
Dunavarsányban Duna parttól 2 perc sétára, erdő mellett, 36,63 nm lakóterű 2 szobás családiház 240 nm telekkel eladó.
Az első rész téglából épült az 1980-as években,majd 2008-ban bővítés történt könnyűszerkezetes technológiával.
Hivatalosan bejegyzett bővítés, a vázrajzon minden fel van tüntetve, tulajdoni lap szerint lakóház és udvar, így hitelezhető.
Beton alapra,fa födémes , zsindely fedésű, bővíthető ingatlan.
Homlokzaton 5 és 10 cm szigetelés.Födémen 20 cm szigetelés.
Fűtés: Választható: vegyestüzelésű kazánnal vagy elektromos mennyezeti klímákkal .
Műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval.
Elosztása: fedett terasz,hátsó házhoz épített kazánház,konyha,fürdőszoba, 2 külön bejáratú szoba.
Közművek: víz, villany, csatorna van, gáz az utcában.
Burkolatok:járólap,parketta.
Csendes környék, reggel és este a hátsó kertnél őzeket, nyulakat lehet látni.
Buszmegálló 10 perc sétára,közelben éttermek, üzlet, Duna part.
Érd: Mészáros Katalin 0630 9561860

Hirdetés azonosító: 1779646857

Szabálytalan hirdetés?
Ajánlat küldése

Hirdetések, melyek érdekelhetnek

Üzenet küldese
Fennmaradt karakterek: 3000